Nabízíme:

 • lakování všech druhů kovových, hliníkových a pozinkových výrobků: o maximálních rozměrech 1600x1600x6000 mm ( výška x šířka x délka ). Po předchozí konzultaci lze umístit do pece až 2000 mm vysoký výrobek ( například pojezdová vrata). Mezi naše nejčastější zakázky patří lakování elektrických rozvaděčů, pojezdových bran, plotů, mříží,venkovních rolet, elektronických komponentů, výtahových vrat a zárubní, vzduchotechniky, stojanů, regálů, a mnoha dalších výrobků pro vnitřní i venkovní použití.
 • lakování pozinkových výrobků: při lakování těchto výrobků nabízíme speciální práškovou barvu, která je určena výhradně pro pozinkový povrch a zabraňuje tak tvoření „kráterů“ na samém povrchu výrobku. To je způsobeno uvolňováním plynů a vlhkosti z předešlé povrchové úpravy zinkem. Současně doporučujeme před práškovým lakováním pozinkových výrobků tento hladký a mastný povrch nejdříve zdrsnit pro lepší přilnavost barvy. V opačném případě nejsme schopni zaručit přilnavost barvy, protože se jedná již o další povrchovou úpravu.
 • Vícevrstvé lakování: základem jsou antikorozní primery, které mají výbornou antikorozní vlastnost. Ve druhé vrstvě je nanášen finální odstín s různou strukturou povrchu. V posledním kroku může být nanesen transparentní ( bezbarvý lak ) v matném či lesklém odstínu.
 • Maskování funkčních ploch: ( maskování ploch které nesmí být zalakovány – funkční plochy, závity apod. )
 • Možnost balení: do smršťovací folie, prokládání výrobků bublinkovou folií – kartonovým papírem, možnost skládání na palety a připrava výrobků pro transport k zákazníkům.

Rozměry vypalovací pece:

vypalovací pec

Maximální rozměry pece jsou

1600 x 1600 x 6000 mm ( výška x šířka x délka).

Rychlý kontakt
 1. Jméno a Příjmení:(*)
  Neplatný vstup
 2. E-mail:(*)
  Neplatný vstup
 3. Telefon:
  Neplatný vstup
 4. Zpráva(*)
  Neplatný vstup
 5. (*)
  Neplatný vstup
 6. Opiště čísla(*)
  Opiště číslaNeplatný vstup
© Copyright 2016 - 2020, PráškováLakovna.net, Všechna práva vyhrazena!